Spis telefonów Starostwa Powiatowego w Ełku

Funkcja;

Nazwa jednostki

organizacyjnej

Nr pokoju

 

Nr   telefonu

 

Nazwisko pracownika

bezpośredni

wewn.

Starosta

127

621-83-00

300

M Chojnowski

Wicestarosta

127

621-83-00

300

A. Iwaszko

Etatowy Członek Zarządu

124

621-83-00

300

B. Puławska

Sekretarz

248

621-83-07

307

Z. Pahl

Skarbnik

257

621-83-24

324

G. Boroda

Sekretariat

127

621-83-03

621-83-00

fax   621-83-39

303

300

339

E. Czarnecka

K. Buczko-Redyk

A. Podlecka

Księgowość,

 

 

 

Wydział Finansowy

250

621-83-44

344

B. Michniewicz

A. Zakrzewska

259

621-83-05

305

G. Szyłak

R. Wawreniuk

M. Marcińczyk

258

621-83-21

321

T. Tekień

251

621-83-14

314

K. Szeszko

M. Dobrowolska

Audytor wewnętrzny/ Kontrola Zarządcza

378

621-83-37

337

M. Skóra

Rzecznik Konsumentów

394 A

621-83-22

322

D. Dracewicz

 

 

 

 

Wydział Organizacyjny

 

 

 

249

621-83-43

343

R. Gramza

621-83-55

355

J. Orłowski

231

621-83-32

332

H. Korzun

J. Orzechowska

M. Oleksiński

H. Jankowski

262

621-83-09

309

M. Kołodziej

251

621-83-27

327

J. Samojluk

 

Biuro Rady Powiatu

122

621-83-41

341

G. Krupska

E. Dzięgielewska

`

 

Wydział Informacji

i Cyfryzacji

 

 

396

621-83-52

352

R. Klimowicz

 

393

 

621-83-36

 

336

 

M. Zawadzka

P. Szarejko

P. Szymaszko

A. Czepułkowska

390

621-83-47

347

A. Żukowska

Informatycy

382

621-83-28

328

 L. Łochowski

T. Kosak

Wydział Geodezji i Gospodarki

Nieruchomościami

 

8  II p

621-83-08

308

H. Kowalewska

Ewid. Gruntów

 10  II p

621-83-10

310

J. Kontrym

G. Handel

  9  II p

621-83-38

338

E.Gużewska

Zaświadczenia

11  II p

621-83-31

331

G.Kiersztyn

Nieru -

chomości

12  II p

621-83-11

311

J. Bobkowska-Kołacz

B. Witkowska

Ośrodek

Dokument.

Geodezyjnej

1 parter

621-83-04

304

A. Łałak

3 parter

621-83-01

301

J. Eberhardt

M. Dubiel

2 parter

621-83-29

304

G. Gajewska

M. Sulima

 

6 II p

621-83-30

330

M. Warecha

Wydział Budownictwa

261

621-83-12

312

W. Gasperowicz

260

621-83-13

313

J. Rybakiewicz

E. Tyszkiewicz

A. Jankowska

D. Dowolnia

 

Wydział

Rozwoju Powiatu

394

621-83-60

360

A. Pietrowicz

394

621-83-60

360

W. Kwiatkowski

 

394

 

621-83-34

 

334

M. Omalecka

D. Urbańska

P. Łapińska

 

Wydział Komunikacji

368

621-83-18

318

I. Leniec

367

621-83-19

319

M. Kołcz

B. Jaroszewska

E. Maciorowska

M.Waniek

366

621-83-19

319

D. Kuczyńska

364

621-83-20

320

M. Łochowska

M. Michałowska

K. Zacharzewska

363

621-83-35

335

W. Czarnecki

T. Bińczak

Wydział Rolnictwa

i Ochrony Środowiska

379

621-83-15

315

H. Ptaszyńska-Plak

376

621-83-16

316

M. Cieślak

S. Truszkowski

375

621-83-17

317

M. Stefanowicz

J. Ostrowski

M. Jankowska - Krupa

 

Wydział Edukacji

 

391

621-83-25

325

M. Raczyńska

392

621-83-45

345

M. Hołówka

621-83-46

346

E. Harasimczuk

621-83-49

349

D. Znosko

621-83-48

348

D. Zawistowska

Zespół Radców Prawnych

262

621-83-09

309

W. Andrzejewska

A. Obara

 

 

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 08 sierpnia 2016 12:39
Dokument wprowadzony do BIP przez: Leszek Łochowski
Ilość wyświetleń: 1761
05 czerwca 2017 12:02 Leszek Łochowski - Zmiana treści zakładki.
05 czerwca 2017 11:56 Leszek Łochowski - Zmiana treści zakładki.
05 czerwca 2017 11:20 Leszek Łochowski - Zmiana treści zakładki.