Oferty pracy

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze: inspektor w Wydziale Komunikacji

Załączniki

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 09 września 2019 14:01
Dokument wprowadzony do BIP przez: Tomasz Kosak
Ilość wyświetleń: 1344
26 września 2019 13:47 (Tomasz Kosak) - Dodanie załącznika [informacja_o_wyniku_przeprowadzonego_naboru.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
23 września 2019 14:57 (Tomasz Kosak) - Dodanie załącznika [informacja_o_liczbie_kandydatow_spelniajacych_wymagania_formalne.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
09 września 2019 14:02 (Tomasz Kosak) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_naborze.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
Zatrzymaj banner przewijany
Wznawiamy bezpośrednią obsługę klientów we wszystkich sprawach prowadzonych przez Starostwo Powiatowe w Ełku. Przyjmowanie interesantów odbywa się z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Do pomieszczeń w budunku urzędu należy wchodzić w maseczce, przy wejściu zdezynfekować ręce, a do urzędników przychodzić pojedynczo.::Wznawiamy bezpośrednią obsługę klientów we wszystkich sprawach prowadzonych przez Starostwo Powiatowe w Ełku. Przyjmowanie interesantów odbywa się z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Do pomieszczeń w budunku urzędu należy wchodzić w maseczce, przy wejściu zdezynfekować ręce, a do urzędników przychodzić pojedynczo.::