Oferty pracy

Ogłoszenie o naborze na wolne stanowisko urzędnicze - księgowy w Zespole Szkół nr 1 im. Jędrzeja Śniadeckiego w Ełku

Załączniki

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 13 września 2019 13:52
Dokument wprowadzony do BIP przez: Tomasz Kosak
Ilość wyświetleń: 715
26 września 2019 14:29 (Leszek Łochowski) - Dodanie załącznika [inf_o_wynikach.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
24 września 2019 14:44 (Leszek Łochowski) - Dodanie załącznika [lista_kandydatow.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
13 września 2019 13:52 (Tomasz Kosak) - Dodanie załącznika [ogloszenie_o_naborze_na_wolne_stanowisko_urzednicze__ksiegowy_w_zespo le_szkol_nr_1_im_jedrzeja_sniadeckiego_w_elku.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
Zatrzymaj banner przewijany
Wznawiamy bezpośrednią obsługę klientów we wszystkich sprawach prowadzonych przez Starostwo Powiatowe w Ełku. Przyjmowanie interesantów odbywa się z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Do pomieszczeń w budunku urzędu należy wchodzić w maseczce, przy wejściu zdezynfekować ręce, a do urzędników przychodzić pojedynczo.::Wznawiamy bezpośrednią obsługę klientów we wszystkich sprawach prowadzonych przez Starostwo Powiatowe w Ełku. Przyjmowanie interesantów odbywa się z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Do pomieszczeń w budunku urzędu należy wchodzić w maseczce, przy wejściu zdezynfekować ręce, a do urzędników przychodzić pojedynczo.::