Sprawozdania finansowe

Łączne sprawozdania finansowe Powiatu Ełckiego

Załączniki

Rejestr zmian

Data wprowadzenia dokumentu do BIP: 10 maja 2019 10:44
Dokument wprowadzony do BIP przez: Tomasz Kosak
Ilość wyświetleń: 280
10 maja 2019 11:04 (Tomasz Kosak) - Dodanie załącznika [zestawienie_zmian_w_funduszu_jednostki.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
10 maja 2019 11:03 (Tomasz Kosak) - Dodanie załącznika [wyciag_z_danych_zawartych_w_zal_informacja_dodatkowa.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
10 maja 2019 11:03 (Tomasz Kosak) - Dodanie załącznika [skonsolidowany_bilans.pdf] do dokumentu. (Dokument opublikowany)
Zatrzymaj banner przewijany
Wznawiamy bezpośrednią obsługę klientów we wszystkich sprawach prowadzonych przez Starostwo Powiatowe w Ełku. Przyjmowanie interesantów odbywa się z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Do pomieszczeń w budunku urzędu należy wchodzić w maseczce, przy wejściu zdezynfekować ręce, a do urzędników przychodzić pojedynczo.::Wznawiamy bezpośrednią obsługę klientów we wszystkich sprawach prowadzonych przez Starostwo Powiatowe w Ełku. Przyjmowanie interesantów odbywa się z zachowaniem odpowiednich rygorów sanitarnych. Do pomieszczeń w budunku urzędu należy wchodzić w maseczce, przy wejściu zdezynfekować ręce, a do urzędników przychodzić pojedynczo.::